Жилет світловідбиваючий, жовто-жовтогарячий, зі світловідбиваючими смугами
Жилет світловідбиваючий Колір: жовто-жовтогарячий.
Жилет світловідбивний Сигнальний елемент: світловідбивна стрічка 5 см
Тканина: Грета Склад тканини: 20% хб, 80% пє Щільність тканини: 220 г/м кв
Сигнальні жилети оптом. Нанесення логотипів. Пошиття.
Допоможемо підібрати потрібну модель та зробити замовлення:
Світловідбивний одяг - це важлива частина робочої форми працівників безлічі галузей: він потрібен для водія, працівникам комунальних і дорожніх підприємств, будівельникам, персоналу аеропортів, вокзалів і метрополітенів, та інших організацій.
В асортименті різні кольори: жилет сигнальний помаранчевий, лимонний, зелений, салатовий, жовтий, червоний, синій, рожевий тощо; жилет безпеки світловідбивний з кишенями і без, на липучці і на блискавці.
Жилет сигнальний - це спецодяг, призначений для забезпечення безпеки працівників у темний час доби. Його завдання - зробити помітною людину за недостатньої видимості в сутінки та вночі, завдяки світловідбивній стрічці її видно на більшій відстані.
Спецодяг жилет сигнальний шиється універсальних розмірів і підходить на будь-яку статуру, він призначений для цілорічного використання і вільно одягається поверх особистого одягу співробітника.
На кожен виріб наносять світловідбивні смуги. Промені світла, потрапляючи на смуги, відбиваються і їх видно здалеку.
Світловідбивні елементи мають обов'язково відповідати чинним вимогам і нормативним документам з охорони праці, ширина і відстань між смугами має бути не менше 5 сантиметрів, якщо нехтувати цими вимогами, то це може позначитися на видимості працівника.
Сигнальні жилети відрізняються за кроєм:
- із застібками, якими можна регулювати розмір жилета;
- безрозмірні, їх потрібно одягати через голову;
- застібатися на липучки, ґудзики або на блискавку.
Жилет сигнальний світловідбивний може оснащуватися накладними бічними кишенями, або без них.
Розрізняють 3 класи захисту сигнальних жилетів:
- Найвищий 3 клас - 2 горизонтальні стрічки, пошиті на відстані 5-ти сантиметрів між собою, також, обов'язково, присутні вертикальні смуги поруч із плечима. Використовуються флуоресцентні матеріали, що мають високу міцність і щільність.
- 2 клас захисту - відрізняється від 3-го меншою площею світловідбивних елементів і використовується дешевший флуоресцентний матеріал.
- 1 - найнеефективніший клас - не рекомендуємо використовувати.
Якщо співробітник працює в темний час доби або погана видимість, рекомендуємо вибрати 2 клас захисту.
Найпопулярнішими матеріалами для пошиття є чисті та сумішеві синтетичні тканини (поліестер, поліефір, нейлон). Вибирають тканину виходячи з передбачуваних умов експлуатації. Кольори вибирають яскраві - салатовий (лимонний), помаранчевий або жовтий.
Особливу увагу необхідно звертати на якість використовуваної тканини - якщо вона низька, жилет сигнальний підвищеної видимості протягом досить короткого часу втратить свої якісні властивості і виріб перестає ефективно відбивати світло.
Вимоги до матеріалів, з яких шиють жилети:
1 Тканина має бути міцною і витримувати, під час тестування, мінімальне розривне навантаження.
2. Матеріал не повинен вицвітати, змінювати забарвлення під впливом вологи, після прання і прасування.
3. Світловідбивні смуги мають бути зносостійкими. Повинні витримувати прання, прасування, температурні перепади, вплив дощу і сонячних променів.
4. Світловідбивні жилети потребують ретельного догляду, тому що їх експлуатація відбувається на відкритому повітрі за регулярного контакту з різними джерелами забруднення.
У компанії СПЕЦГРУП-АЛЬЯНС Ви можете купити жилети сигнальні оптом (дрібним і великим) за доступною ціною. Власне виробництво робочого одягу в містах: Київ, Чернігів.