Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
В корзине :
0 продуктов - 0,00 грн.
Ваша корзина пуста!
Цена

 

Пошиття корпоративного одягу для персоналу:


Ресторани, кафе та бари 


Готелі та готелі

Адміністратори 
Офіціанти
Кухарі 
Швейцари
Покоївки

 


Торгівельні мережі
Салон краси
Промо
Клінінг
ЗІЗ

   


 

Замовляйте пошиття корпоративного та промо одягу: 

 

 (096) 621-38-87

 (063) 414-72-52

 

  

 

 opt@msgr.com.ua

 

  


 

Швейне підприємство Спецгруп-Альянс

Наше швейне підприємство здійснює повний виробничий цикл для пошиття одягу (уніформа для персоналу): від створення моделі до пошиття готового виробу. Намагаємось виконувати замовлення в найкоротший термін, ми цінуємо час наших замовників. Співробітники Спецгруп-Альянс виробляють якісний та зручний корпоративний одяг, оскільки застосовуємо якісні тканини та фурнітуру.

У нас власне швейне виробництво, тому ми пропонуємо клієнтам оптимальне співвідношення ціни та якості виробу. Ми чудово розуміємо, що більшість працівників проводять в уніформі значну кількість часу, і дбаємо насамперед про зручність одягу.

 

 

Як ми працюємо

Ми готові виконати замовлення будь-якої складності. Виготовлення корпоративного одягу здійснюється у власному швейному цеху, який оснащений 10 машинами, ручними та автоматичними розкрійними столами та іншим необхідним обладнанням. У штаті підприємства 20 професіоналів, які можуть виконати пошиття корпоративного одягу на замовлення будь-якої складності. Ви разом із нашим фахівцем створюєте макет виробу, обговорюєте його деталі, фасон, додаткові елементи, після затвердження запускаємо виробництво та шиємо для вас ексклюзивний корпоративний одяг.

Замовити корпоративний одяг можете будь-яким зручним для вас способом. У неробочий час рекомендуємо залишати запит на email або через форму зворотного зв'язку, що буде оброблено на наступний робочий день.


 

 
Top
We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. More details…